domki i pokoje na Mazurach

cicha i spokojna okolica

wiele regionalnych atrakcji

zdrowy klimat i mazurskie lasy


Regulamin Ośrodka "Czerwona Łódka"

Pokoje/domki w ośrodku Czerwona Łódka wynajmowane są przez właściciela zwanego dalej wynajmującym, klientom, zwanym dalej Gośćmi.

1. Rezerwacja następuje wyłącznie po wpłacie zadatku w wysokości 40% należności za cały pobyt, nie mniej jednak niż za jeden nocleg, na poniższe konto bankowe:
Agnieszka Zawiślak
PKO BP 92 1020 4753 0000 0402 0149 9169

2.Rezerwacja wstępna wygasa jeśli zadatek nie wpłynie w ustalonym terminie na wskazany rachunek bankowy.

3.Rezygnacja z pobytu w okresie wakacyjnym (lipiec-sierpień) jest możliwa na 60 dni przed planowanym przyjazdem. Rezygnacja z pobytu poza okresem wakacyjnym możliwa jest na 30 dni przed planowanym przyjazdem
*W przypadku rezygnacji z usługi w terminie do 60/odpowiednio30 dni przed planowanym przyjazdem, potrącone będą koszty manipulacyjne w wysokości 200zl.
W przypadku rezygnacji z usługi w terminie poniżej 60/odpowiednio 30 dni przed planowanym przyjazdem, kwota wpłacona na poczet rezerwacji nie podlega zwrotowi.

4.Rezerwacja opłacona w formie zadatku wygasa w przypadku nieprzybycia Gości w umówionym terminie, lub braku wniesienia dopłaty pozostałej części kwoty za wynajem. W przypadku takim wniesiony zadatek zaliczany jest na koszty związane z rezerwacją obiektu i nie ulega zwrotowi.

5.Doba hotelowa zaczyna się o godz. 16.00 a kończy o godz. 10.00 Kwaterowanie Gości odbywa się do godziny 20:00. Późniejsze zakwaterowanie jest możliwe po uprzednim uzgodnieniu.

6.Nieuzgodnione z wynajmującym pozostanie na terenie Ośrodka po godz. 10.00 (ostatniego dnia pobytu) powoduje konieczność opłacenia należności za następną dobę i nie gwarantuje możliwości przedłużenia pobytu.

7.Ośrodek zastrzega sobie prawo do odmowy zakwaterowania osobom:
-będącym pod widocznym wpływem alkoholu lub środków odurzających,
-które zachowują się agresywnie, w sposób powszechnie uznany za wulgarny.

8.Opłata za pobyt pobierana jest najpóźniej w dniu przyjazdu gotówką lub wcześniejszym przelewem bankowym na konto wskazane przez wynajmującego.

9.W przypadku wcześniejszego wyjazdu lub późniejszego przyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie należność za całość pobytu nie ulega zmianie.

10.Opłata klimatyczna pobierana jest w pierwszym dniu zgłoszenia pobytu za cały okres z góry i wynosi 2 zł /dobę/osobę.

11.Przy przekazaniu kluczy pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 500 zł (za każdy przekazany domek/pokój) przeznaczona na wypadek zniszczeń niewynikających ze zwykłego użytkowania. Kaucja zostanie zwrócona w dniu wyjazdu jeżeli nic nie ulegnie zniszczeniu, a otrzymane przedmioty do użytkowania  pozostaną w stanie technicznym oraz czystości jak przed wynajmem lub w ciągu trzech dni roboczych na wskazany przez gościa nr konta bankowego.

12.Goście są zobowiązani do pozostawienia obiektu w takim stanie w jakim go otrzymali przed wynajmem. W szczególności pozostawienie umytych naczyń i sprzętów kuchennych,wyniesienie śmieci. W innym przypadku opłata za sprzątanie domku/pokoju wynosi 100 zł.

13.W razie utraty klucza do pokoju lub domku pobierana jest opłata 200 zł W przypadku zagubienia pilota do bramy wjazdowej opłata wynosi 200 zł

14.Podana w opisie obiektu liczba osób jest liczbą maksymalną . Przebywanie w obiekcie większej liczby osób niż podano w opisie domku/pokoju musi być poprzedzone zgodą właściciela.

15. Gość nie może przekazywać pokoju/domku innym osobom bez wcześniejszego ustalenia z właścicielem obiektu.

16. Prosimy nie wynosić z pokoju ręczników, kocy oraz innego wyposażenia na zewnątrz obiektu.

17.Osoby trzecie na terenie obiektu mogą przebywać od godz.10.00 do godz.22.00 i wyłącznie za zgodą właściciela obiektu.

18.Cisza nocna obowiązuje od godziny 22.00-7.00

19.Obiekt może odmówić dalszego świadczenia usług osobom utrudniającym wypoczynek pozostałym gościom, naruszającym porządek i zasady regulaminu w trakcie przebywania na terenie obiektu ,a także może żądać natychmiastowego opuszczenia pensjonatu bez zwrotu opłaty uiszczonej za pobyt.

20.Goście korzystający z obiektu zobowiązani są do przestrzegania wszelkich zasad bezpieczeństwa w tym także zasad bezpieczeństwa przeciwpożarowego i odpowiadają za wszelkie szkody wyrządzone w obiekcie podczas pobytu. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy. Każdy gość, odpowiedzialny jest za szkody wyrządzone przez dzieci pozostające pod jego opieką oraz  osoby, które wprowadził na teren obiektu.

21.Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej, w pokojach pensjonatu nie wolno używać własnych przyrządów zasilanych energią elektryczną takich jak grzałki , farelki, itp.

22.Zabrania się rozpalania grilla/ogniska poza miejscami wyznaczonymi oraz używania środków pirotechnicznych, lampionów szczęścia, petard itp.,

23.W pokojach i domkach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu. W przypadku złamania tego zakazu pobrana zostanie opłata 200 zł na likwidację zapachu tytoniu.

24.Prosimy o zachowanie czystości w kuchni, każdy ma obowiązek myć po sobie naczynia. Prosimy nie skrobać ryb w kuchni.

25.W ośrodku jest obowiązek segregacji śmieci. Niedostosowanie się powoduje pobranie opłaty dodatkowej od Gościa w wysokości 100 zł związanej ze zwiększoną opłatą za wywóz śmieci nakładaną na właściciela obiektu.

26.Przyjazd ze zwierzętami tylko na zapytanie.

27.Pobyt dzieci w ogrodzie/na placu zabaw dozwolony jest jedynie pod opieką osób dorosłych,

28.O konieczności dokonania napraw w domku/pokoju przed przystąpieniem do użytkowania Goście zobowiązani są niezwłocznie poinformować wynajmującego lub osobę upoważnioną, która usunie usterkę w możliwie najszybszym terminie ,wyłącza się dni wolne od pracy po których usterka zostanie niezwłocznie usunięta. Usterki nie wpływają na ustaloną cenę  pobytu ani nie są podstawą do obniżenia ceny za pobyt.

29.Ośrodek nie odpowiada za niedogodności spowodowane z przyczyn od niego niezależnych, np. przerwy w dostawie prądu czy wody, bądź braku sygnału TV lub wi-fi itp.

30.Wjazd i parkowanie dozwolone jest wyłącznie za zgodą właściciela ośrodka w miejscu wyznaczonym do tego celu. Parking jest niestrzeżony i właściciel ośrodka nie odpowiada za pojazdy zaparkowane na jego terenie oraz za jakiekolwiek szkody spowodowane przez osoby trzecie lub siły wyższe np.(wiatr, burza, woda, ogień, prąd itp.). Parking jest bezpłatny wyłącznie dla klientów Ośrodka podczas ich pobytu. Dla jednego domku/pokoju przysługuje jedno miejsce parkingowe.

31.Wynajmujący po uprzednim uzgodnieniu udostępnia garaż na sprzęty własne gości np. rowery jednakże nie odpowiada za ich bezpieczeństwo.

32.Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w domkach/ pokojach lub w innych miejscach na terenie ośrodka przedmioty wartościowe i środki pieniężne.

Życzymy Państwu udanego pobytu w naszym ośrodku.

Wynajem domków/apartamentu w sezonie letnim (lipiec - sierpień) jest dokonywany w cyklu tygodniowym od soboty do soboty. Poza sezonem letnim terminy i godziny ustalane mogą być indywidualnie.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 601 963 153

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Kozin położony jest na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w malowniczej okolicy Jeziora Jagodne, Jeziora Bocznego oraz Jeziora Niegocin.

W swojej ofercie posiadamy pokoje 2, 3, 4 - osobowe, każdy z własną łazienką i balkonem. Do dyspozycji Gości jest wspólny aneks kuchenny.

Proponujemy Państwu także 3 komfortowe, całoroczne domki murowane z kominkami, każdy przeznaczony dla 4-6 osób.

Na ogrodzonej działce ośrodka Czerwona Łódka znajdują się dostępne dla gości zadaszone stoły piknikowe, grille, miejsce na ognisko oraz plac zabaw.

Bezpośrednio przy działce ( 30m ) znajduje się zejście do jeziora ( teren gminny ). Ośrodek Czerwona Łódka czynny jest przez cały rok.